loading
 • MËSO MË SHUMË

Kategoria e mobiljeve për të jetuar

Karriget e të moshuarve të ndenjes me kokrrizë prej druri Yumeya Furniture përfshijnë divan me sedilje dashurie / sallon / karrige anësore / karrige krahu / karrige sportele për të moshuarit.
 • <p>Zgjatje efektive</p>

  Zgjatje efektive

  Një zgjatim efektiv i karriges prej druri të ngurtë në treg & grupi i klientëve.

 • <p>0 dollarë kosto pas shitjes</p>

  0 dollarë kosto pas shitjes

  Kostoja e pas shitjes 0$, ju çliron nga çdo shqetësim pas shitjes.

 • <p>Kosto e ulët operative</p>

  Kosto e ulët operative

  Shkurtoni në mënyrë efektive ciklin e kthimit të investimit të një vendi tregtar
 • <p>Anti bakterial & Anti virale<br></p>

  Anti bakterial & Anti virale

  Vazhdimi i COVID-19 do të kërkojë kërkesë shtesë antivirus për mobilje.

 • <p>2010</p>

  2010

  Themelimi i mobiljeve Yumeya

 • <p>200+ </p>

  200+ 

  Numri i Punëtorëve

 • <p>20,000 m²+</p>

  20,000 m²+

  Zona e fabrikës

 • <p>100,000+</p>

  100,000+

  Kapaciteti mujor

Zgjedhur nga Mbi 1000 Shtëpi pleqsh,
Shtëpia e të moshuarve & Ndihma e Jetesës

Yumeya Senior Living Chairs është një linjë e re produktesh që u lançua në vitin 2018. Megjithatë, me zhvillimin e industrisë së shëndetit, ajo është zhvilluar në një nga linjat më të rëndësishme të nënndarjes së produkteve të Umeya's Wood Grain Metal Seating. Përveç karakteristikave të strukturës së drurit të ngurtë, sipërfaqja e karriges së të moshuarve Yumeya është shumë e qëndrueshme, e cila mund të përballet lehtësisht me përplasjet e përditshme. Karriget ruajnë ende pamjen e tyre të mirë për vite me rradhë. Prandaj, gjithnjë e më shumë vende banimi për të moshuarit përdorin tani karrigen e të moshuarve Yumeya për të zëvendësuar karriget origjinale të drurit të ngurtë, në mënyrë që të zvogëlohet kostoja e përgjithshme e funksionimit dhe të shkurtohet cikli i kthimit të investimit.


Tani Yumeya ofron Karrige Jete për Senior Metal prej Druri / Karrige Jete të Asistuar për më shumë se 1000 Shtëpi të Pleqve në më shumë se 20 vende dhe zona në të gjithë botën, si SHBA, Kanada, Australi, Zelandën e Re, MB, Irlandë, Francë, Gjermani, e kështu me radhë. Mobilje jetese me asistencë me vlerësim më të lartë për shitje, mirë se vini të na kontaktoni.

Na Kontaktoni me Ne

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Lini A Dërgo mesazh tani për të na treguar kërkesat tuaja.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Română
norsk
Latin
Suomi
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
한국어
svenska
Polski
Nederlands
עִברִית
bahasa Indonesia
Hrvatski
हिन्दी
Ελληνικά
dansk
Монгол
Maltese
ဗမာ
Қазақ Тілі
ລາວ
Lëtzebuergesch
Íslenska
Ōlelo Hawaiʻi
Gàidhlig
Gaeilgenah
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Frysk
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Hmong
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
Igbo
Basa Jawa
ქართველი
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
मराठी
Bahasa Melayu
नेपाली
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
简体中文
繁體中文
Gjuha aktuale:Shqip