loading
 • НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Категорија на мебел за постари лица

Yumeya Furniture Дрвено зрно метални столчиња за живеење вклучуваат тросед/дневна/страна/страна/фотелја за раце/тезгачки за постари лица.
 • <p>Ефективно продолжување</p>

  Ефективно продолжување

  Ефикасно продолжение на стол од цврсто дрво на пазарот & група на клиенти.

 • <p>0 $ по продажбата</p>

  0 $ по продажбата

  Цена по продажбата од 0$, ве ослободува од какви било грижи по продажбата.

 • <p>Ниски оперативни трошоци</p>

  Ниски оперативни трошоци

  Ефикасно скратете го циклусот на враќање на инвестицијата на комерцијално место
 • <p>Антибактериски & Анти вирусна<br></p>

  Антибактериски & Анти вирусна

  Продолжувањето на СОВИД-19 ќе бара дополнителна антивирусна побарувачка за мебел.

 • <p>2010 година</p>

  2010 година

  Основање на Yumeya Furniture

 • <p>200+ </p>

  200+ 

  Број на работници

 • <p>20.000 m²+</p>

  20.000 m²+

  Површина на фабриката

 • <p>100.000+</p>

  100.000+

  Месечен капацитет

Избрано од повеќе 1.000 Домашна нега,
Дом за стари лица & Помош за живеење

Yumeya Senior Living Chairs е нова производна линија која започна во 2018 година. Меѓутоа, со развојот на здравствената индустрија, таа се разви во една од најважните пододделни производни линии на Yumeya's Wood Grain Metal Seating. Покрај карактеристиките на текстурата на цврстото дрво, површината на Јумеја Сениор Жив Стол е многу издржлива, што лесно може да се справи со секојдневните судири. Столовите сè уште го одржуваат својот добар изглед со години. Затоа, сè повеќе места за живеење за постарите сега користат Yumeya Senior Living Chair за да ги заменат оригиналните столчиња од цврсто дрво, за да се намалат вкупните трошоци за работа и да се скрати циклусот на враќање на инвестицијата.


Сега Yumeya обезбедува сениорски столчиња за живеење од дрво од метал/столови за живеење со помош за повеќе од 1000 домови за стари лица во повеќе од 20 земји и области низ целиот свет, како што се САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, ОК, Ирска, Франција, Германија, и така натаму. Најдобро оценет асистиран мебел за живеење се продава, добредојдовте да не контактирате.

Станете во контакт со нас

Ако имате какви било прашања за нашите производи или услуги, слободно контактирајте со тимот за услуги на клиентите. Остави А Испратете порака сега за да ни ги кажете вашите барања.

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Română
norsk
Latin
Suomi
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
한국어
svenska
Polski
Nederlands
עִברִית
bahasa Indonesia
Hrvatski
हिन्दी
Ελληνικά
dansk
Монгол
Maltese
ဗမာ
Қазақ Тілі
ລາວ
Lëtzebuergesch
Íslenska
Ōlelo Hawaiʻi
Gàidhlig
Gaeilgenah
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Frysk
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Hmong
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
Igbo
Basa Jawa
ქართველი
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
मराठी
Bahasa Melayu
नेपाली
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
简体中文
繁體中文
Тековен јазик:Македонски