loading
Mobilje Yumeya | Çmimi i fabrikës i prodhuesve të mobiljeve të jetesës së lartë të bërë me porosi

Mobilje Yumeya | Çmimi i fabrikës i prodhuesve të mobiljeve të jetesës së lartë të bërë me porosi

Me të gjitha këto veçori, kjo pjesë e mobiljeve do t'ua lehtësojë jetën njerëzve dhe do t'u sigurojë atyre ngrohtësi në hapësira.

Seria 1435, është produkti i parë që Yumeya bashkëpunon me projektuesin HK Mr Wang. Linjat e lëmuara dhe dizajni elegant tregojnë në masën më të madhe aromën e drurit të ngurtë të karriges metalike. I kombinuar me teknologjinë Yumeya Metal Wood Grain, është si një karrige prej druri të ngurtë. Seria 1435 përfshin karrigen anësore, karrigen e krahut, stol bari dhe divan. Mund të përdoret vetëm për ngrënie,  pritje, lobi dhe hapësira të tjera publike. Nuk ka rëndësi kafeja, restorantet, hotelet, shtëpitë e të moshuarve ose vende të tjera tregtare mund të përdoren. Me modelin e strukturës së patentave të veçanta Yumeya, Seria 1435 mund të përballojë më shumë se 500 paund dhe Yumeya premton 10 vjet garanci kornizë. Nëse problemi shkaktohet nga problemi i strukturës, ne do të bëjmë një të re falas.

Si një produkt i ri në treg, Yumeya Metal Wood Grain Seating kombinon avantazhet e karrigeve metalike dhe karrigeve prej druri të ngurtë.

1) Kanë teksturë të fortë druri

2) Forca e lartë, mund të përballojë më shumë se 500 paund. Ndërkohë, Yumeya ofron 10 vjet garanci kornizë.

3) Kosto efektiv, i njëjti nivel cilësie, 70-80% më lirë se karriget prej druri të ngurtë

4) Për stivosje, 5-10 copë, kurseni 50-70% koston e transferimit dhe ruajtjes

5) Peshë e lehtë, 50% e lehtë se karriget prej druri të ngurtë të nivelit të njëjtë të cilësisë

6) Miqësore ndaj mjedisit dhe e riciklueshme

Detajet e produkteve

Në Yumeya Furniture, përmirësimi i teknologjisë dhe inovacioni janë avantazhet tona kryesore. Që nga themelimi, ne jemi fokusuar në zhvillimin e produkteve të reja, përmirësimin e cilësisë së produktit dhe shërbimin ndaj klientëve. prodhuesit e vjetër të mobiljeve të jetesës Sot, Yumeya Furniture renditet në krye si një furnizues profesionist dhe me përvojë në industri. Ne mund të projektojmë, zhvillojmë, prodhojmë dhe shesim vetë seri të ndryshme produktesh duke kombinuar përpjekjet dhe mençurinë e të gjithë stafit tonë. Gjithashtu, ne jemi përgjegjës për ofrimin e një game të gjerë shërbimesh për klientët, duke përfshirë mbështetjen teknike dhe shërbimet e menjëhershme të pyetjeve dhe përgjigjeve. Ju mund të zbuloni më shumë rreth produktit tonë të ri prodhuesit e mobiljeve të gjalla dhe kompanisë sonë duke na kontaktuar drejtpërdrejt. Mobiljet Yumeya është prodhuar duke adoptuar teknologji të reja që janë të dukshme në industrinë e mobiljeve. Është prodhuar nën prodhimin dixhital që përfshin kontrollin numerik kompjuterik (CNC) dhe prototipimin e shpejtë.

YL1435

Karriget e ngrënies së banketit Yumeya YL1435 mishërojnë idealin. Këto karrige janë përzierja perfekte e stilit, rehatisë dhe qëndrueshmërisë. Të krijuara me teknologji dhe makineri të avancuara japoneze nën drejtimin e ekspertit, karriget e ngrënies së banketit Yumeya YL1435 janë të sofistikuara dhe cilësore. Yumeya YL1435, karriget perfekte për bankete, janë tërheqëse dhe tërheqëse. Pjesa e sipërme e lakuar në pjesën e pasme të karrigeve jep një reflektim të stilit të lartë.  Në të njëjtën kohë, ngjyra akua-blu e karrigeve dhe dizajni ergonomik i japin mbledhjes suaj një atmosferë pozitive dhe të qetë, ku mund të ulen dhe të shijojnë për orë të tëra. 


Detajet e produktit

· Detaje

  YL1435 përdori saldimin e plotë, por nuk ka asnjë shenjë saldimi që mund të jetë  shihet fare. Është si të prodhohet me kallëp. Yumeya përdori pluhurin e tigrit që ngjyra është përmirësuar, edhe nëse shikoni nga afër, do të keni iluzionin se kjo është një karrige prej druri të ngurtë. Yumeya bashkëpunoi me pallton pluhur tigri që mund ta bëjë efektin e kokrrave të drurit më realist dhe më të detajuar.

· Të rehatshme

Përtej tërheqjes së saj të jashtëzakonshme vizuale, kjo karrige është një strehë rehatie. Komoditeti siguron orë të tëra relaksi pa shqetësimin e opsioneve tipike të ndenjëseve. Sedilja dhe mbështetësja janë të dizajnuara në mënyrë ergonomike për të ofruar mbështetje optimale për trupin tuaj. Jastëkët prej pelushi dhe që mbajnë formën ofrojnë një prekje luksi, duke e bërë atë vendin ideal. 

· Siguria

Qëndrueshmëria është një shenjë dalluese e karrigeve të ngrënies së banketit Yumeya YL1435. Karriget mund të mbajnë një peshë deri në 500 lbs me lëndë të para me cilësi të lartë. Të krijuara nga një metal alumini me trashësi 2,0 mm, karriget mund t'i rezistojnë provës së kohës dhe ashpërsisë së përdorimit të përditshëm. Sipërfaqja e sipërme duket mahnitëse dhe rezistente ndaj konsumit, duke e bërë atë të përshtatshme për ambiente të brendshme  cilësimet. 

· Standard

Ndërsa prodhon karriget e ngrënies Yumeya YL1435, marka përdor teknologjinë më të fundit japoneze, robotë saldimi dhe mulli automatik. Ai eliminon edhe mundësinë e gabimit njerëzor, duke siguruar qëndrueshmëri dhe cilësi 100%. 

Të gjitha karriget e Yumeya janë lustruar 3 herë dhe inspektohen 9 herë përpara se të konsiderohen të kualifikuara  produkte dhe u dorëzohen klientëve.

Si duket në jetën e të moshuarve?

Perfekte. Karriget e banketit Yumeya YL1435 nuk janë thjesht një mobilje;  ato mishërojnë stilin, rehatinë dhe qëndrueshmërinë. Dizajni i përjetshëm dhe ndërtimi i fortë i bëjnë ato një investim që përmirëson ambientin e hapësirës tuaj duke ofruar rehati të pashoqe. YL1435 mund të grumbullohet për 5 copë, të cilat  mund të kursejë më shumë se 50% të kostos qoftë në transportin e magazinimit të përditshëm.Përveç kësaj, YL1435 është karrige prej druri metalik që është 50% e lehtë se karriget prej druri të ngurtë të nivelit të njëjtë të cilësisë. Për më tepër, YL1435 mund të përballojë peshën më shumë se 500 paund lehtësisht që mund të plotësojë nevojat e  grupe të ndryshme peshash dhe është zgjidhja ideale e karriges anësore të kategorisë komerciale për të moshuarit. 

Më shumë bashkëvendosjeInformata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Dërgoni kërkesën tuaj
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Română
norsk
Latin
Suomi
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
한국어
svenska
Polski
Nederlands
עִברִית
bahasa Indonesia
Hrvatski
हिन्दी
Ελληνικά
dansk
Монгол
Maltese
ဗမာ
Қазақ Тілі
ລາວ
Lëtzebuergesch
Íslenska
Ōlelo Hawaiʻi
Gàidhlig
Gaeilgenah
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Frysk
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Hmong
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
Igbo
Basa Jawa
ქართველი
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
मराठी
Bahasa Melayu
नेपाली
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
简体中文
繁體中文
Gjuha aktuale:Shqip