loading
Прилагодени удобни столици со висина на шалтер за постари лица производител Производител | Мебел Јумеја
 • Прилагодени удобни столици со висина на шалтер за постари лица производител Производител | Мебел Јумеја

Прилагодени удобни столици со висина на шалтер за постари лица производител Производител | Мебел Јумеја

Овој производ несомнено е привлечен за посебниот стил и сетила на луѓето. Тоа им помага на луѓето да го постават своето место кое е удобно.
Детали за производите

Потпирајќи се на напредна технологија, одлични производствени способности и совршена услуга, Yumeya Furniture го презема водството во индустријата сега и го шири нашиот Yumeya Furniture низ целиот свет. Заедно со нашите производи, нашите услуги исто така се обезбедуваат да бидат на највисоко ниво. удобни столици со висина на шалтер за стари лица Вложувавме многу во производот за истражување и развој, што се покажа како ефективно затоа што развивме удобни столици со висина на шалтер за стари лица. Потпирајќи се на нашиот иновативен и вреден кадар, гарантираме дека на клиентите им ги нудиме најдобрите производи, најповолните цени, како и најсеопфатните услуги. Добредојдовте да не контактирате ако имате какви било прашања. Ергономски обликуваниот и естетски пријатен дизајн навистина го прави фантастичен производ. Оттука, тој е широко прифатен и од сопствениците на куќи и од сопствениците на комерцијални области.

YG7175

Yumeya е врвна компанија за производство на врвен мебел за хотелско јадење. Во истата лига доаѓа и бар-столчето Yumeya YG7175. Со елегантен дизајн и дрвена привлечност, оваа шанк столица ќе го надгради луксузот на вашиот бар. TG7175 како комерцијален мебел за трпезарија, лесното чистење и издржливоста се од особена грижа. нема водени дамки. Покрај тоа, употребата на меѓународно познатиот бренд за бришење прашина од метал -тигар, може да постигне издржливост дури 3 пати повеќе од слични производи на пазарот, дури и ако долгорочната употреба на детергент со висока концентрација на животната средина, нема да има ситуација на избледување .Детали за производот

· Удобно

Секогаш кога со нетрпение очекуваме да добиеме мебел за хотелски трпезарии, како што е столче за бар, неопходно е тој да биде удобен. Целокупниот ергономски дизајн и седечкото држење на столот се такви што се чувствувате супер-удобно во секое време. Дури и амортизирањето на седиштето и грбот ви дава пријатно чувство и го има врвниот квалитет. YG7175 користи ергономски дизајн додека користи умерена цврстина на сунѓери, така што секој може да го најде најсоодветното држење за своето.

· Квалитет

Цврстината на мебелот што Yumeya го нуди во своите производи, како YG7175, е неспоредлива. YG7175 користи цврстина е повеќе од 15 степени  алуминиумот од 6061 одделение и неговата дебелина е повеќе од 2,0 mm. Уште повеќе, напрегнатиот дел е повеќе од 4,0 mm. Yumeya вети дека рамката на YG7175 има 10 години гаранција што значи дека може да ја замени новата ако рамката има проблем со квалитетот . 

· Детали

Столовите од метално дрво се сè попопуларни, поради ниската цена и ниските трошоци за одржување. Можете да добиете поголема цврстина, зрно од цврсто дрво за само половина цена од столовите од цврсто дрво. Лесно се чисти бидејќи нема спој и празнина, преку соработка со премазот во прав Tiger, 3 време отпорен на абење носи многу подолготрајна издржливост. Освен тоа, столчињата од метално дрво се еколошки, што ги прави луѓето блиски до природата, но исто така неизбежно носат сечење и еколошка штета. Дури и ако погледнете внимателно, ќе имате илузија дека ова е стол од цврсто дрво.

.Стандарди

Со заеднички напори на врвни професионалци и јапонска технологија, Yumeya дава најдобри резултати во сите производи. Грешката на секој стол може строго да се контролира во рок од 0,1 мм, а во исто време, преку заедничка проверка на квалитетот на 4 одделенија до 10 пати, за да се осигура дека секој клиент ќе добие стол е со висок квалитет.Како изгледа во сениорско живеење?

YG7175 дизајн на зрно од метално дрво, за да може да ужива во слојот на стол од цврсто дрво, атмосферата на местото станува постилска, без разлика дали во хотел или во ресторан може брзо да ја подобри атмосферата. Најважно е дека ни треба само да уживате во оваа цврста и убава столица по цена на метална столица. Во исто време, Yumeya обезбедува и 10-годишна гаранција за рамката, што може да ги намали трошоците за замена на нов стол поради проблеми со квалитетот на рамката на производот во иднина, елиминирајќи ги грижите по продажбата.

Повеќе колокацииОсновни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --
Испратете го вашето барање
Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Română
norsk
Latin
Suomi
русский
Português
日本語
italiano
français
Español
Deutsch
한국어
svenska
Polski
Nederlands
עִברִית
bahasa Indonesia
Hrvatski
हिन्दी
Ελληνικά
dansk
Монгол
Maltese
ဗမာ
Қазақ Тілі
ລາວ
Lëtzebuergesch
Íslenska
Ōlelo Hawaiʻi
Gàidhlig
Gaeilgenah
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Frysk
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Hmong
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
Igbo
Basa Jawa
ქართველი
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
मराठी
Bahasa Melayu
नेपाली
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
简体中文
繁體中文
Тековен јазик:Македонски